Karstā ūdens sildītāji
Rāda: 23

Izziņām tālrunis:

Sergejs +371 24 770 243, rimas.simkus@vilpra.lv

Karstā ūdens sildītāji

Parādot: 23
Parādīt vairāk

Karstā ūdens sildītāji – nesarežģītas iekārtas, kuras nodrošinās, lai Jūsu mājās vienmēr būtu siltais ūdens. Karstā ūdens sildītāji var būt elektriskie, kombinētie, lielas ātrgaitas, kas paredzēti pieslēgšanai pie gāzes, cietā kurināmā katliem vai siltuma sūkņu sistēmas.
Piedāvājam diezgan plašu karstā ūdens sildītāju izvēli. Karstā ūdens sildītāji piemēroti dažādas nozīmes telpām: dzīvokļiem, privātmājām, dārza mājām, vasarnīcām un citur. Šī iekārta lieliski palīdzēs ērtākai sadzīvei un nodrošinās, lai nekad nepietrūktu karstais ūdens.
Mūsu preču katalogā atradīsiet vairāk nekā 7 slavenu ražotāju dažādu tipu boilerus no Slovākijas, Čehijas, Itālijas, Francijas, Austrijas vai citām valstīm. Iespējami pakarināmi un novietojami ūdens sildītāji, kuriem piemīt dažādas īpašības. Pārdodam elektriskos un kombinētos, ātrgaitas boilerus. Tiek piedāvāti gan vertikāli, gan horizontāli boileri, gan kombinēti boileri, kuri var būt ar vienu vai diviem dvieļu žāvētājiem vai bez tā. Mūsu piedāvāto ūdens sildītāju tilpums var būt ļoti dažāds – no 10 līdz 1500 litriem. Nodrošinām plašu izvēli, lai ikviens atrastu to, ko meklē pēc savām vajadzībām.
Pirms izvēlēšanās ir lietderīgi rūpīgi apdomāt, kāds karstā ūdens sildītājs būtu piemērots, un ņemt vērā tā tilpumu, jaudu un montēšanas tipu. Mūsu sortimentā atradīsiet dažādus šo preču modeļus, tādēļ varēsiet izvēlēties sev vispiemērotāko. Ja rodas neskaidrības par izvēli – pieredzējuši speciālisti sniegs Jums izsmeļošu konsultāciju, tādēļ varēsiet ātri un viegli izvēlēties to, kas patīk vislabāk.