Vēdināšanas iekārtas, vēdināšanas sistēmas
Rāda: 132

Izziņām tālrunis:

Sergejs Sokolovskis +371 247 70243, sergejs.sokolovskis@vilpra.lv

Vēdināšanas iekārtas, vēdināšanas sistēmas

Parādot: 132
Parādīt vairāk

Parūpēties par svaigu gaisu telpās ir vienkārši un ērti. Izmantojiet moderno ventilācijas sistēmu piedāvātās iespējas. Ja vēlaties nodrošināt kvalitatīvu gaisa cirkulāciju savās telpās un piepildīt tās ar svaigu gaisu, ir lietderīgi nodrošināt ventilāciju. Mūsdienīgās tehnoloģijas ļauj automatizēt visus ventilācijas procesus un radīt optimālu iekštelpu mikroklimatu. Izvēloties vēdināšanas sistēmas, ir svarīgi rūpīgi pārbaudīt visas ierīces tehniskās īpašības, pārliecināties, vai tās Jums ir piemērotas. Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs labprāt sniegsim jums padomu par Jūsu izvēli. Kad nolemsiet ierīkot rekuperāciju, vispirms jāapdomā galvenās lietas:
- vai būs vieta, kur uzstādīt rekuperatoru (parasti tā ir katlu telpa, garāža vai palīgtelpas);
- vai būs iespējams uzstādīt gaisa vadus.
“Vilpros” sortimentā atradīsit plaši pazīstamu ražotāju aprīkojumu, kas izceļas ar augstiem ekspluatācijas rādītājiem un pielāgojas pircēja individuālajām prasībām. Uzticamas ventilācijas iekārtas var uzstādīt dažāda lieluma telpās, nodrošinot kvalitatīvu gaisa cirkulāciju.

Lieliskas pašsajūtas nodrošināšanai neiztiksiet bez pastāvīgas svaiga gaisa padeves, tāpēc modernās ventilācijas sistēmas ir viens no svarīgākajiem risinājumiem, kam jāpievērš īpaša uzmanība. Mūsdienu ēkām raksturīgs augsts hermētiskums, kas nodrošina augstu ēkas energoefektivitāti. Hermētiskās telpās uzkrājas mitrums un tā ir labākā vide pelējumam. Vienīgais veids, kā izvairīties no šīm problēmām - efektīva vēdināšana ar siltuma atgriešanu. To nodrošina gaisa rekuperatori.