Apkures katli
Rāda: 12

Izziņām tālrunis:

Artūrs Kadaks+371 247 70256, arturs.kadaks@vilpra.lv

Apkures katli

Parādot: 12
Cietā kurināmā katli – ilgi kalpojošas un uzticamas iekārtas, kas tiek izgatavotas no tērauda un ko var kurināt ar koksni un/vai oglēm. Daļai no mūsu pārdodamajiem apkures katliem ražošanā tiek izmantotas modernās tehnoloģijas, kas ļauj klasificēt apkures katlus kā atbilstošus 5. efektivitātes klasei. Tādi apkures katli samazina gaisa piesārņojumu un efektīvi kurina apsildīšanai domāto kurināmo.
Cietā kurināmā katli no tērauda ir labāk piemērojami ikviena cilvēka dzīvesveidam – tos var vadīt mehāniski vai ar elektronisku ierīci – kontrolieri. Modernās tehnoloģijas nodrošina ērtu un efektīvu lietošanu, minimālu apkopi un pastāvīgu, nepārtrauktu degšanu, tādēļ šos apkures katlus ir ļoti ērti lietot.
Rūpējamies, lai ikviens pircējs atrastu to, ko meklē, tādēļ piegādājam vairāk nekā 10 Lietuvas un ārzemju ražotāju cietā kurināmā katlu sortimentu. Šie no tērauda izgatavotie cietā kurināmā katli pēc tipa tiek iedalīti apakšējās vai augšējās degšanas katlos, kā arī katlos-plītīs. Mūsu uzņēmumā atradīsiet visu veidu apkures katlus. Apkures katli tiek kurināti ar cieto kurināmo – koksni un briketēm.