Vēdināšana un kondicionēšana
Rāda: 242

Izziņām tālrunis:

Sergejs Sokolovskis +371 247 70243, sergejs.sokolovskis@vilpra.lv

Vēdināšana un kondicionēšana

Parādot: 242
Parādīt vairāk
Uzticamas un kvalitatīvas ventilācijas iekārtas nodrošina maksimālus komforta apstākļus dažādos laika apstākļos. Gaisa kondicionieri ne tikai atdzesē, bet arī silda. Tas ir lielisks sildīšanas risinājums pārejas periodos, kamēr nav ieslēgta galvenā apkure. Izlemjot uzstādīt gaisa kondicionieri, vispirms jāapdomā galvenās lietas:
- cik istabas tiks atdzesētas;
- vēl svarīgāk – atdzesēt vai apsildīt telpas (ja apkure ir aktuālāka, iesakām izvēlēties gaiss / gaiss tipa siltumsūkni);
- vai būs vieta, kur uzkarināt ārējo daļu (ja dzīvojat dzīvoklī, nepieciešama kaimiņu piekrišana, ja vecpilsētā - tas jāsaskaņo ar pašvaldību);
- iepriekš padomāt, kur tiks uzkarināta iekšējā daļa. Iekšējā daļa ir savienota ar ārējo daļu ar vara caurulēm un vadiem, kas jāierīko un jāpaslēpj. No iekšpuses jābūt kondensāta notecei (uz ārpusi vai uz kanalizāciju).
“Vilpros” sortimentā ir labi pazīstamu ražotāju gaisa kondicionēšanas un ventilācijas iekārtas, kuras var viegli pielāgot dažādām dzīvojamām telpām un kam raksturīgi izcili augstas produktivitātes rādītāji.