Aicinām uz sadarbību!

Lietuvas tirgū strādājam kopš 1992. gada, mums ir nevainojama reputācija un šajā laika periodā esam uzkrājuši lielu profesionālo pieredzi, ar kuru cenšamies dalīties ar saviem partneriem Latvijā. Mūsu profesionālie darbinieki palīdzēs jums izvēlēties un saskaņot Jums vispiemērotākās modernās gaisa kondicionēšanas un ventilācijas sistēmas, alternatīvās enerģijas iekārtas - siltumsūkņus, saules elektrostacijas. Lai radītu mājas mājīgumu, piedāvājam kamīnus un krāsnis, kā arī dūmeņus un skursteņus to pievienošanai. Varam pasūtīt nepieciešamo preci no ražotāja kataloga, kas atbildīs visām vajadzībām vai dizaina vēlmēm.

Preču piegādātāji ir mūsu uzticamie ilgtermiņa partneri, ar kuriem cieši sadarbojamies jau daudzus gadus. VILPRA pārdod tikai visaugstākās kvalitātes aprīkojumu, un, to iegādājoties, esiet droši, ka arī pēc garantijas perioda beigām ja radīsies nepieciešamība, jūs varēsiet pasūtīt nepieciešamās rezerves daļas. Visaugstākā kvalitāte un nevainojama apkalpošana ir mūsu uzņēmuma vērtības, kuras tiek lolotas kopš uzņēmuma dibināšanas.

Aicinām jūs sazināties ar mūsu konsultantiem - mēs sniegsim jums izsmeļošas konsultācijas par aprīkojuma tehniskajām īpašībām, pielietojumu un darbības iespējām, lai palīdzētu jums izvēlēties aprīkojumu, kas daudzus gadus priecēs klientus ar savu praktiskumu, ērtu un ekonomisku darbu.

Sazināties ar mums varat:
Rimas Simkus +371 243 39988, +370 655 64762, el. pasts: rimas.simkus@vilpra.lv