Gaisa kondicionieri
Rāda: 40

Izziņām tālrunis:

Sergejs Sokolovskis +371 247 70243, sergejs.sokolovskis@vilpra.lv

Gaisa kondicionieri

Parādot: 40
Parādīt vairāk
Daudzfunkcionalitātes dēļ kondicionieri ir piemēroti lietošanai visu gadu. Viņi var ne tikai atdzesēt telpas vasarā, bet arī sildīt aukstajā gada laikā - tas palīdz ievērojami ietaupīt apkures vajadzībām novirzītās izmaksas.
Aicinām jūs iegādāties modernus un kvalitatīvus gaisa kondicionierus. Jūs atradīsiet mājsaimniecības un komerciālos gaisa kondicionierus, gaiss-gaiss siltumsūkņus ar dažādām tehniskām īpašībām. Mēs piedāvājam Ķīnā ražotus augstas kvalitātes “GREE electric appliances” kondicionierus. Rūpējamies par augstu kvalitāti un plašu izvēli, tāpēc garantējam, ka pie mums atradīsiet tikai visuzticamākos pasaulslavenu ražotāju produktus, kas atbilst gandrīz visu vajadzībām.
Profesionāli kondicionieri, kas palīdz izveidot vēlamo mikroklimatu slēgtā telpā. Mājsaimniecības gaisa kondicionieri un gaiss / gaiss siltumsūkņi ar dažādām tehniskām īpašībām pielāgojas klientu individuālajām vajadzībām un dzīvojamās telpas prasībām. Sadarbojamies ar laika gaitā pārbaudītiem partneriem, kuri var nodrošināt augstus gaisa kondicionieru produktivitātes rādītājus, ērtu aprīkojuma apkopi un uzticamu ilgmūžību.