Radiatori
Rāda: 115

Izziņām tālrunis:

Sergejs +371 24 770 243, rimas.simkus@vilpra.lv

Radiatori

Parādot: 115
Parādīt vairāk

Centrālās apkures radiatori telpu apkurei var būt izgatavoti no tērauda, ​​čuguna vai alumīnija. Tērauda radiatori izskatās moderni un glīti, tiem ir dažādi izmēri, jaudas un pieslēguma veidi, tie ir piemēroti gandrīz katrai mājai un dažāda izmēra telpām.
Iekārtojot mājokli vai citas dažāda nolūka telpas, svarīgi parūpēties par apkuri, kas būtu kvalitatīva un ļauj ietaupīt. Lai nodrošinātu efektīvu apkuri ar optimālām izmaksām, mūsu uzņēmumā būs pieejami dažāda veida radiatori.
Nodrošinām mūsdienīgu un kvalitatīvu „HM Heizkorper“, radiators par pieņemamu cenu. Uzstādot radiatorus, ir svarīgi, lai tie atbilstu jūsu telpas izmēriem, tāpēc varat izvēlēties no dažādiem izmēriem. Jauda – ir arī būtisks rādītājs, kas lielā mērā nosaka apkures izmaksas atbilstoša izmēra telpai, tāpēc pie mums atradīsiet dažādas jaudas radiatorus. Ja nezināt, ko izvēlēties, pieredzējuši meistari dosies uz jūsu norādīto vietu, novērtēs situāciju un izvēlēsies labākos risinājumus. Mēs visiem saviem klientiem sniedzam vispusīgas konsultācijas.