Rekuperatori
Rāda: 39

Izziņām tālrunis:

Sergejs Sokolovskis +371 247 70243, sergejs.sokolovskis@vilpra.lv

Rekuperatori

Parādot: 39
Parādīt vairāk
Mūsu sniegtajā sortimentā atradīsiet daudz īpaši augstas kvalitātes rekuperatorus. Šīs ierīces ražo tādi pazīstami ražotāji kā “Ensy” un “Atrea”, ar kuriem mēs sadarbojamies jau daudzus gadus. Mēs piegādājam dažādas jaudas rekuperatorus, kas piemēroti dažāda lieluma un mērķa telpām.
Izmantojiet iespēju parūpēties par augstas kvalitātes telpu ventilāciju. Mūsdienīgās tehnoloģijas sniedz iespēju ieviest ērtākos telpu mikroklimata automatizācijas risinājumus.
Rekuperācija ir telpu ventilācija, kuras laikā telpas gaiss tiek izvests uz ārpusi un svaigs gaiss tiek piegādāts iekštelpās no ārpuses.
Rekuperācijas sistēma ir lieliski piemērota tam, lai ietaupītu un baudītu telpās svaigu gaisu. Tam visam ir nepieciešams augstas kvalitātes rekuperators, kas nodrošinās efektīvu ventilāciju un uzsildīta svaiga gaisa atgriešanu telpā. Noderēs ne tikai parastā izmēra rekuperators, bet arī mini rekuperators. Rekuperācija nav sarežģīts process, tas neprasa daudz apkopes, patērē maz elektroenerģijas, darbojas klusi.