Cietā kurināmā katls
Rāda: 12

Izziņām tālrunis:

Sergejs +371 24 770 243, rimas.simkus@vilpra.lv

Cietā kurināmā katls

Parādot: 12

Cietā kurināmā katli – ilgstoši kalpojošas un uzticamas iekārtas, kuras tiek izgatavotas no tērauda, kurās iespējams kurināt gan kokmateriālu, gan ogles. Galvenokārt mūsu pārdodamo katlu ražošanā tiek izmantotas modernas tehnoloģijas, kuras ļauj iekļaut katlus piektajai efektivitātes klasei. Tādi cietā kurināmā katli samazina gaisa piesārņojumu un efektīgi dedzina kurināmo.
Tērauda cietā kurināmā katli labāk piemērojami jebkādam dzīvesveidam – tos iespējams pārvaldīt gan mehāniski, gan elektroniskā veidā ar vadības pulti. Modernas tehnoloģijas nodrošina ērtu un efektīgu lietošanu, minimālu uzraudzību un pastāvīgu, nepārtrauktu degšanu, tādēļ izmantot šos katlus ir ļoti ērti.
Rūpējamies, lai ikviens pircējs atrastu to, ko meklē, tādēļ piedāvājam uzticamu ražotāju cietā kurināmā katlu sortimentu. Šie, no tērauda izgatavotie cietā kurināmā katli, vadoties pēc tipa tiek iedalīti pie apakšējās vai augšējās degšanas katliem un katliem-plītiņām. Mūsu uzņēmumā atradīsiet visus katlu veidus. Cietā kurināmā katli tiek kurināti ar cieto kurināmo – kokmateriālu un briketēm.