Kamīni
Rāda: 79

Izziņām tālrunis:

Erlandas Balciauskas +371 243 39988, erlandas.balciauskas@vilpra.lv

Kamīni

Parādot: 79
Parādīt vairāk
Kas gan nesapņotu omulīgi pavadīt dzestro ziemas vakaru mājās pie kamīna? Gaumīgi ierīkoti kamīni rotā māju vidi un palīdz radīt neparasti omulīgu atmosfēru. Ja par to sapņojat arī Jūs, tad varat viegli pārvērst šo sapni par īstenību! Kamīni tiek ražoti no tērauda vai čuguna. Čuguna kamīni ātri sakarst, siltums uz apkārtni tiek efektīvi izstarots caur sieniņām, tādēļ telpas temperatūra strauji palielinās. Tērauda kamīni nav tik izturīgi pret karstumu, lielāka uzmanība jāvelta izmantojamajam kurināmajam, siltums tiek aizturēts kurtuves iekšienē. Nereti tērauda kamīnu sadegšanas kameras tiek izklātas ar vermikulīta vai šamota plāksnēm, tādējādi aizsargājot iekšējās sieniņas pret karstumu un deformācijām. Pienācīgi rūpējoties par tērauda kamīnu, tas kalpo tikpat ilgu laiku kā čuguna kurtuves.
Plašs kamīnu sortiments palīdzēs īstenot visprasīgākos un ekskluzīvākos interjera risinājumus. Piedāvājam iegādāties dažādu dizainu U-veida, L-veida, divpusēja, trīspusēja, izliekta, prizmas vai taisna stikla kamīnus.
Piedāvājumos atradīsiet parastus tērauda un čuguna kamīnus, kā arī ekskluzīva dizaina, elektriskos un bio kamīnus.
Saudzēdami un sargādami apkārtējo vidi un dabu, piedāvājam kamīnu modeļus, kas atbilst ECO DESIGN standartiem.
Omulīgs mājas kamīns turpmāk priecēs Jūsu, tuvinieku un viesu sirdis. Iegādājieties jaunu un stilīgu kamīnu – tā būs lieliska investīcija māju harmonijā un omulīgumā.