Krāsnis
Rāda: 37

Izziņām tālrunis:

Erlandas Balciauskas +371 243 39988, erlandas.balciauskas@vilpra.lv

Krāsnis

Parādot: 37
Parādīt vairāk
Tiek piegādātas dažādas jaudas čuguna, tērauda, akumulācijas krāsnis. Ja vēlaties pielāgot šīs krāsnis interjeram, varat izvēlēties no dažāda dizaina un dažādu stikla formu sortimenta, kas atbilstu ikviena vajadzībām. Turklāt saudzēdami un sargādami apkārtējo vidi un dabu, piedāvājam krāšņu modeļus, kas atbilst ECO DESIGN standartiem.
Tie, kuri vēlas, var viegli un ērti iegādāties preces, izveidojot pasūtījumu internetā. Visiem kamīniem un krāsnīm tiek piemērota ilgtermiņa garantija.
Radiet patīkamu vidi, ierīkodami Jūsu interjeram piemērotu krāsni. Tā būs lieliska investīcija vēl lielākā mājas omulīgumā un brīnišķīgs siltuma avots!
Krāsns ir lieliska izvēle tiem, kuri vēlas nelielu gaismas un siltuma avotu bez sarežģītiem montēšanas darbiem un investīcijām. Krāsnis var uzstādīt jebkurā telpā, kurā iespējams pievienot dūmeni. Krāsnis ir dažādu izmēru, formu un jaudu, ar dažādām apdarēm: krāsotu, ziepjakmens vai smilšakmens, keramikas. Tāpat kā, izvēloties jebkuru apkures iekārtu, arī lemjot, kādu krāsni montēt telpās, ir jāpievērš uzmanība tās jaudai, materiālam, no kā tā izgatavota (tērauds vai čuguns), stikla formai (taisns, izliekts, leņķa), apdares materiālam un tā krāsai.