Saules paneļi
Rāda: 2

Izziņām tālrunis:

Sergejs +371 24 770 243, rimas.simkus@vilpra.lv

Saules paneļi

Parādot: 2
Fotovoltu moduļi jeb saules paneļi ir saules elektrostacijas daļa, kas tiek montēta uz mājas jumta. Saskaņā ar gada elektroenerģijas vajadzībām konkrētajai mājai tiek aprēķināts, cik saules moduļu vajadzēs samontēt. Saules paneļi tiek montēti uz speciāliem turētājiem, izvēloties tādu slīpuma leņķi, kas nodrošina vislielāko efektivitāti.
Jinko Solar – vislielākais saules paneļu ražotājs pasaulē. Tas jau daudzus gadus ir BLOOMBERG TIER I saraksta līderis. Tas ir visaugstākais reitings, kāds piešķirts tikai 2% saules paneļu ražotāju.

No kā ir atkarīga saules paneļa cena?
Saules paneļa cena ir atkarīga no paneļa tipa, efektivitātes un tehnoloģijas. Monokristālisko saules paneļu cena parasti ir liekāka nekā polikristālisko, tā kā monokristāliskie paneļi var saņemt lielāku enerģijas daudzumu. Saules paneļu efektivitāti tiek rekomendēts izvēlēties, vadoties pēc mājas jumta platības un gada elektroenerģijas nepieciešamību konkrētam mājoklim. Saules paneļu ražotāji tiek novērtēti, vadoties pēc visā pasaulē atzīto līmeņu sistēmu “Tier1”. Vieni no vadošajiem “Tier1” saules paneļu ražotājiem ir “Jinko”, to izgatavoto saules paneļu cena “Vilpra”veikalā sākas no 269 eiro.

Ar ko atšķiras monokristāliskie un polikristāliskie saules paneļi?
Monokristāliskie saules paneļi saražot lielāku elektroenerģijas daudzumu nekā polikristāliskie. Monokristāliskie saules paneļi ir nedaudz efektīvāki saulainajās un karstajās dienās, savukārt polikristāliskie labāk darbojas, kad ir apmācies un ir daļēja ēna. “Vilpra” speciālisti sniedz profesionālas konsultācijas, kuru laikā palīdzes izvēlēties Jums piemērotāko saules paneli.